öksürük nasıl geçer - öksürüğün tedavisi

öksürüğe ne iyi gelir, öksürüğün tedavisi, öksürük tedavisi, kuru öksürük nasıl geçer, öksürük için şifalı bitkiler, balgamlı öksürük nasıl geçer.

Kırklareli Lazer Epilasyonu

Kırklareli, eski ismi Kırk Kilise’ dir. Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Konumu itibariyle birçok antik yerleşim merkezine sahip illerden birisidir. Buzul çağ sonlarında uzun süre sular altında kaldığı anlaşılmıştır. Bir geçiş bölgesi olması nedeniyle Roma ve Bizans dönemlerinde pek çok istilalara uğrayan Kırklareli ilk defa I. Murat döneminde Osmanlıların eline geçmiştir. 10 Kasım 1922′ de […]


Kırklareli Lazer Epilasyonu

Kırklareli, eski ismi Kırk Kilise’ dir. Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Konumu itibariyle birçok antik yerleşim merkezine sahip illerden birisidir. Buzul çağ sonlarında uzun süre sular altında kaldığı anlaşılmıştır. Bir geçiş bölgesi olması nedeniyle Roma ve Bizans dönemlerinde pek çok istilalara uğrayan Kırklareli ilk defa I. Murat döneminde Osmanlıların eline geçmiştir. 10 Kasım 1922′ de tamamen özgürlüğüne kavuşmaktadır. Kırklareli’nin halkı genellikle Bulgaristan, Yunanistan, Boşnak ve Arnavutlardan oluşmaktadır.

 Kırklareli lazer epilasyonu; istenmeyen kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolu’ dur. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melalin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Soğutma sistemli lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon ile lazer ısısı cilde zarar vermeden kıl köklerini yok eder. Lazer epilasyon seansların verilen aralıklar genellikle bölgeye göre 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir. Esmer tenlerde kullanılması kısıtlıdır. Gri ve beyaz tenli hastalar, güneşlenmiş hastalar ve hiperpigmentasyon eğilimi olanlar lazer epilasyon uygulamaması gerekir. Lazer epilasyon 15 yaşını tamamlamış, koyu renkli tüyleri olan herkese yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

öksürüğe ne iyi gelir | öksürüğün tedavisi | öksürük nasıl geçer | öksürüğü ne keser
Copyright © 2015. öksürük - All Rights Reserved | diş ağrısına ne iyi gelir | boğaz ağrısına ne iyi gelir
öksürüğe ne iyi gelir, öksürüğün tedavisi, öksürük tedavisi
öksürük için şifalı bitkiler, balgamlı öksürük tedavisi
taraftarium 24 Health Blogs Health TOPlist TOPlist